google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Tavsiye Ettiğim Oyunlar

En son güncellendiği tarih: 29 Eki 2020

Pandemi sürecinde birçok insan eve kapanınca oyunlara sarıldık ve bende bugün sizlere oynamanızı veyahut denemenizi tavsiye ettiğim oyunları göstereceğim.

(Her çeşitten birer tane).


The Elder Scrool V : SkyrimBir tek buzdolabı platformuna çıkış yapmadığı için mutlaka bir yer bulup oynayabilirsiniz. sistem gereksinimleri çok fazla değil, eğer ilk seferiniz ise mest olacaksınız şahsen 300-400 saat oynayınca o kadar güzel gelmemeye başlıyor.MinecraftKare oyun falan deyip geçmeyin hayal gücünüz ile birleşince çok güzel yapılar, dünyalar oluşturabilirsiniz. Şayet beğenmezseniz multiplayer seçeneği ile birden fazla güzel mini game'ler oynayabilirsiniz.


Portal Serisi(1 ve 2)


Güzel bir bulmaca oyunu. Büyük bir sistem istemez.


Undertale


Eğer ki grafiklerle işim olmaz bana hikaye verin diyorsanız kesinlikle Undertale'a bir şans verin.Europa Universalis 4

Şahsen çok oynamak isteyip, bir türlü iyi oynayamadığım oyundur. Tarihten bir devlet seçip onu yönetiyorsunuz.

İşlemciye dayalı bir oyundur iyi bir işlemciniz varsa oyunun sonuna kadar gidebilirsiniz aksi takdirde oyunda droplar yaşarsınız.sınız.

Gta Online/Samp veya MtaBuraya iki oyun yazmamın sebebi ikisininde aynı mantıkta olması fakat birini iyi sistem gereksinimleri isterken(GTA) diğeri ise düşük sistem gereksinimleri istemesi(MTA).

Outlast


Yetişkin bir insanda sıçırtan etkisi yaratmış gulyabani çığlığı.


Nazi Almanyasın'dan bilim adamı kurtarma operasyonu bilgisiyle başlıyor 1945 yılında. 1967'de cezai ehliyeti olmayanların sığındığı bir yerde, üç bilim adamı bilinmeyen bir hasta tarafından öldürülüyor. resmi merciler tarafından sığınağın *bütün faaliyetlerinin durdurulması kararı alınıyor. 1972'de cia başkanı bütün mk ultra belgelerinin yok edilmesini istiyor. dökümanlardan bazıları kalıyor. artık neler olduysa adamlara.


uzatmalı fragmanı kısık sesle küçük ekranda izliyorum bakalım neler olacak.


5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör