google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Sony, Disney Plus, Netflix ve Twitch'in lansmanda PS5'te olacağını doğruladıPlayStation 5'inizi oyun oynamaktan daha fazlası için kullanmayı planlıyorsanız - ister Netflix'te film ve TV şovları izlemek ister Spotify'da müzik çalmak olsun - Sony'nin yeni nesil konsolunun daha fazlasını destekleyeceğini bilmekten mutluluk duyacaksınız. lansmanda popüler eğlence uygulamaları.
Sony , Perşembe günü yaptığı bir blog gönderisinde , PS5 12 Kasım'da piyasaya çıktığında Apple TV Plus, Amazon Prime Video, Disney Plus, Hulu, Netflix, Peacock, Spotify, Twitch ve YouTube dahil olmak üzere birçok popüler akış uygulamasının kullanıma sunulacağını doğruladı.


Listede özellikle eksik olan, şu anda Amazon ve Roku ile yeni akış uygulamasının platformlarına dahil edilmesi konusunda sözleşme anlaşmazlığı yaşayan HBO Max ve Sling gibi ödemeli TV seçenekleri. (Sony kendi Pay-TV Sling rakip PlayStation Vue, kapatmaya geçen yıl .) İlginçtir, HBO ile aynı ana şirket tarafından sahip olunan anime akışı servis Crunchyroll, açılışında sunulacak, bir sözcü teyit Verge bugün.Ek olarak Sony, özel PS5 Media Remote'ta bulunan daha önce işaretlenmemiş dört düğmenin , yukarıda resimde görebileceğiniz gibi Disney Plus, Netflix, Spotify ve YouTube için özel başlatma düğmeleri işlevi göreceğini doğruladı . Uzaktan kumanda, 12 Kasım'da PS5 ile birlikte piyasaya sürülecek, ancak konsola dahil değil. Şu anda Target'te 30 $ 'lık ayrı bir satın alma olarak mevcuttur . Amazon , Best Buy ve GameStop dahil diğer perakendeciler de satıyor, ancak şu anda stokları tükendi.Yeni nesil konsolların sadece birkaç hafta içinde piyasaya çıkması ile Sony, yaklaşan konsolunun video oyunları oynamaya yönelik bir sistemden çok daha fazlası olduğunu gösteriyor. Bazı popüler akış uygulamalarına dört özel başlatma düğmesinin eklenmesi - ve eğlence uygulamaları için ayrı bir ana ekran da dahil olmak üzere yakın zamanda açıklanan sistem arabirimi - PS5 sahiplerinin donanımı nasıl kullanabileceklerine dair daha iyi bir fikir veriyor. gün.


Güncelleme 22 Ekim 13:14 ET: Crunchyroll uygulamasının lansman sırasında PS5'te mevcut olacağını içerecek şekilde güncellendi.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör