google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Skype Şifresini Hacklemek

Skype, arkadaşlarınızla ve ailenizle internet üzerinden iletişim halinde kalmanın harika bir yoludur ve insanlar sohbetlerinde çok şey paylaşma eğilimindedir, öyleyse neden onu hacklemenin bir yolunu bulmaya çalışmayasınız! Bir Skype hesabı saldırıya uğradığında, son üç ay içindeki tüm konuşmaları görüntüleyebilir, her bir görüntülü aramanın ne kadar sürdüğünü görebilir ve hatta sohbet yoluyla paylaşılan dosyalara erişebilirsiniz.


Skype, parolalarını kaybetmiş veya kullanıcı adlarını unutmuş kişilerin bu bilgileri almasını çok kolaylaştırır , bu nedenle başka birinin hesabına erişmenin en kolay yolu budur.

Bunu yapmanın bir kaç yolu vardır, ancak başlamadan önce birkaç parça bilginiz varsa süreç çok daha basittir.


Hedefinizin E-postasına Erişiminiz Var mı?


O zaman altındır. Bir Skype kullanıcısının kullanıcı adını ve şifresini bulmak istiyorsanız, tek ihtiyacınız olan gelen kutusuna erişmek. İyi tanıdığınız birinin Skype hesabına girmeye çalışıyorsanız, e-posta adresini almak oldukça kolay olacaktır.


Henüz bilmiyorsanız, sorabilir, bilgisayarlarına göz atabilir, bir keylogger programı kullanabilir ve hatta Google adını bile kullanabilirsiniz . Yine de şifrelerine de ihtiyacınız olacak, bu yüzden size güvenen biri olduğunda bu en iyi sonucu verir.

E-posta adresini aldıktan sonra, devam edip parolayı sıfırlamak için geçici bir kod isteyebilirsiniz. HİÇBİR güvenlik sorusu yoktur. Kod kullanıcının e-postasına gönderilecektir, bu nedenle gelen kutusundan (ve çöp kutusu klasöründen) silmeyi unutmayın. Kodu aldıktan sonra, parolayı istediğiniz gibi sıfırlayabilirsiniz.
Erişime devam ettiğinizden emin olmak istiyorsanız, diğer tüm hesap bilgilerini aynı tutarken e-posta adresini kendi adresinizle bile değiştirebilirsiniz.Bunu yaparsanız, bir dahaki sefere oturum açmaya çalıştıklarında saldırıya uğradıklarını unutmayın.


Herhangi Bir Hesap Bilgisini Bilmiyor musunuz?


Şimdi, sizin bilmediğiniz hesaplara erişim kazanmak biraz daha zordur. Hedefinizin kullanıcı adını biliyorsanız, biraz daha kolaydır, ancak yine de bazı ek adımlar gerektirir. E-posta adresini VEYA şifreyi bilmiyorsanız, bu sayfaya yönlendirileceksiniz.
Genellikle Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağ sitelerinde bulunabilen Skype

adını girdikten sonra buraya yönlendirileceksiniz.
Hacklemeye çalıştığınız kullanıcı Skype hesabında herhangi bir satın alma işlemi yapmadıysa, yolculuğunuz bitmiştir. Ancak en az bir satın alma işlemi yaptılarsa, yine de bir mücadele şansınız var.


Hesabı doğrulamak ve giriş yapmak için, önceki bir satın alma işlemine ait bir sipariş numarası sağlamanız veya ilişkili bir kredi kartından istenen rakamları girmeniz gerekecektir.Sipariş numarası kimliklerinin tümü 9 hanelidir, talep edilen kredi kartı rakamları ise her oturum için rastgele hale getirilir. Birinin kredi kartı bilgilerini almanın çeşitli yolları vardır. Skype'tan biri gibi davrandığınız ve bilgileri doğrudan sorduğunuz kimlik avını deneyebilirsiniz . Ya da, eğer kredi kartı korsanlığı senin işinse, o zaman bu RFID kredi kartı kaçırma , kelimenin tam anlamıyla paradır.


Bir sipariş numarasını veya kredi kartı bilgilerini ele geçirmeyi başarabilirseniz, hazırsınız demektir. Gerçekten ciddiyseniz, e-postalarını hackleyebilir ve Skype hesaplarını hacklemek için kullanabilirsiniz, ancak bu kadar çok iş yapmak istemiyorsanız, şansınız kalmayabilir.


Hesabınızı bunun gibi kötü niyetli saldırılardan nasıl koruyacağınızı öğrenmek için daha fazla bilgi için Skype'ın destek sayfasına bakın.

57 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör