google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Herhangi bir Windows 7 Kullanıcı Parolasını Hackleyin.

Bu, bir Windows 7 bilgisayarında herhangi bir kullanıcı şifresinin nasıl değiştirileceğidir. Parolanızı unuttuysanız, hesabınız bloke olsa bile herhangi bir hesap parolasını değiştirebilirsiniz.Uyarı Bu hack işlemi sırasında herhangi bir bilgisayara yapılan herhangi bir hasardan veya yayınladığım diğer hack işlemlerinden sorumlu değilim.


Adil bir ipucu: Bazı yöneticiler, sistem onarımını devre dışı bırakarak bu saldırıyı işe yaramaz hale getirdi. Sistem onarımının mevcut olup olmadığını görmek için 1. ve 2. adımları izleyin.

AŞAMA 1

Önce Bilgisayarı Başlatın ve Windows Başlangıcında Gücü Kesin.Yapmanız gereken ilk şey bilgisayarınızı başlatmaktır. Bilgisayarınız başladıktan sonra, pencere başlangıcının geldiğini gördüğünüzde güç kaynağını kapatın (fişini çekin).


AŞAMA 2 Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın ve Windows Onarımını Seçin.Bilgisayarınızı tekrar fişe takmak istediğiniz gücü keserek kapattıktan sonra tekrar açın. Daha sonra başlatma onarımını başlatmanız istenirse, vurgulandığında enter tuşuna basarak bu seçeneği seçin.


AŞAMA 3

Bilgisayarınızı Geri Yüklemeniz İstendiğinde İptal'e tıklayın.Windows bilgisayar onarım menüsünü açacaksınız. Sistem geri yüklemesini kullanarak bilgisayarınızı geri yüklemek istiyor musunuz? Yazan bir pencere açılır. İptal'e tıklayın ve pencerelerin sorunları aramasına ve düzeltmeye çalışmasına izin verin.


AŞAMA 4

Onarım Aramasının Bitmesini bekleyin.

Bilgisayarın sorunları aramayı ve düzeltmeyi bitirmesi 15-20 dakika sürecek.


AŞAMA 5

Onarımın Başarısız Olduğunu Söyleyen Bir Pencere Açıldığında Sorun Ayrıntılarını Görüntüle'yi tıklatın.Arama ve onarımdan sonra, bilgisayarın kendini otomatik olarak düzeltemeyeceğini söyleyen bir pencere almalısınız. Sorun ayrıntılarını görüntüle açılır menüsünü tıklayın ve açılır menünün en altına gidin.AŞAMA 6

Sorun Ayrıntılarını Görüntüle Açılır Menüsünü tıklayın ve Metin Belgesini Seçin.Sorun ayrıntılarını görüntüle açılır menüsünü tıklayın ve en altta metin belgesini seçin.


AŞAMA 7

Metin Okuyucusunda Dosyaya Gidin Ardından Bilgisayar Dosyalarına Girmek İçin Aç'a tıklayın.Metin belgesine tıkladıktan sonra dosyaya tıklayın ve ardından tüm sistem dosyalarını açmak için açın. Oradan C: sürücünüze gidin ve Windows klasörünü açın. Windows klasöründen, System32'yi açın ve aşağıdaki programları arayın.

-sethc -cmd

Uygulamayı sethc olarak yeniden adlandırın ve sethc1 adıyla değiştirin. Sonra uygulamayı cmd'yi sethc olarak yeniden adlandırın.


AŞAMA 8

Bilgisayarı yeniden başlatın.

Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve düzeltmeniz istenirse normal şekilde başlatın.


AŞAMA 9

Kullanıcılar Menüsündeyken Shift Tuşuna Beş Kez basın.

Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra kullanıcı menüsüne gelene kadar bekleyin. Bilgisayar tam olarak yüklendiğinde, komut istemi açılana kadar birden çok kez vardiya tuşuna basın.


AŞAMA 10

Bilgisayarı Sıfırlamak için Doğru Komutu yazın.

Komut istemine sahip olduğunuzda aşağıdaki komutu yazın.

net kullanıcı <kullanıcı adı buraya gelir> <şifre buraya gelir>

Büyüktür ve küçüktür işaretlerini dahil etmeyin.AŞAMA 11

İşte Size Bir Windows 7 Bilgisayar Parolasını Başarıyla Sıfırladınız.Artık yöneticinin Windows başlangıç ​​onarımını devre dışı bıraktığı durumlar olabilir ve bu nedenle bu hack yapılamaz.


0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör