google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Hayatınızı kolaylaştıracak tamamen kullanışlı 13 mobil uygulama

Akıllı telefonlar zaten hayatımızın kaçınılmaz bir parçası haline geldi ve bu, kimsenin kabul edemeyeceği bir şey. Çalışma, oynama ve birbirimizle iletişim kurma şeklimizde devrim yarattılar, ancak kutunun dışında bir şekilde eksik olabilirler. Telefonunuzun tam potansiyelini ortaya çıkarmak için harika uygulamalar indirip yüklemeniz gerekecek.


Yeşilinternet ekibi Kullanmak kesinlikle isteyeceksiniz hangilerinin seçmenize yardımcı olacaktır.


ProShot

iOS ve Android


Bu uygulama, becerilerini geliştirmek isteyen tüm seviyelerdeki fotoğrafçılar için tasarlanmıştır. Kullanıcının çekim sırasında odak ve ışığı ayarlamasına yardımcı olacak gelişmiş özelliklere kolay erişim sağlar. Gerçek zamanlı ayarlamalar yapabilir, tek parmağınızla yakınlaştırabilir ve fotoğraflarınızın genel kalitesini iyileştirebilirsiniz.


Goodlook

iOS ve Android
GoodLook, moda ve güzellik hakkında size yararlı ipuçları veren, modaya uygun bir yaşam tarzı için mobil bir rehberdir. Bunu kullanarak, her zaman en son trendleri takip ederek ne giyeceğinizi ve giyim ürünlerinizi nasıl birleştireceğinizi bileceksiniz. Uygulama her gün profesyonel stilistler tarafından tasarlanan hem erkekler hem de kadınlar için yeni ve harika görünümler sunuyor. Uzaktan Fare

iOS , Android ve Windows PhoneBu uygulama ile akıllı telefonunuzu kolayca PC'niz için bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Bu, özellikle bir sunum yapmanız veya bir film izlemeniz gerektiğinde, ancak farenizin veya klavyenizin pili zayıf olduğunda kullanışlıdır.


AppDetox

Android


Bu uygulama, cep telefonu kullanımınızı azaltmanıza yardımcı olur. Herhangi bir programa erişimi belirli bir süre için engelleyebilir. Böylece, telefonunuzla dikkatiniz dağılmak yerine işe veya çalışmaya odaklanabilirsiniz.

Moovit

iOS , Android ve Windows Phone


Moovit, bugün dünyanın en iyi toplu taşıma uygulamalarından biridir ve 800'den fazla şehirde 30 milyondan fazla kullanıcının güvendiği bir uygulamadır. Her 24 saatte bir eklenen yeni bir şehirle, uygulama en sağlam ve kesin toplu taşıma bilgilerini sunar. Toplu taşıma oldukça öngörülemez olduğundan, Moovit hat saatlerini sürekli olarak günceller ve toplu taşıma hizmetlerindeki değişiklikleri izler. 


Marvin

iOSMarvin, okumaya tutkulu olanlar için kullanışlı bir e-kitap okuyucusudur. Arka plan ve yazı tipi renklerini seçme gibi standart özelliklerin yanı sıra, aynı zamanda bir kitabın yazarı, karakterleri, tarihi ve daha fazlası hakkında harika şeyler keşfetmenize olanak tanıyan inanılmaz bir yapay zeka motoruna sahiptir. İçindekiler tablosu, yer imleri, vurgular ve sözlük ayrı bir pencereye yerleştirilir. Marvin kitaplarınızı başlığa, yazara, diziye, seri numarasına, değiştirilme veya okunduğu tarihe göre sıralar.

Cool Okuyucu

AndroidCool reader, Android akıllı telefonlar için en iyi okuma araçlarından biridir. Fb2, epub (без DRM), txt, doc, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi (DRM'siz), pml dahil bir dizi dosya formatını destekler. Burada kullanıcı metin boyutunu, yazı tipini, arka plan rengini, sayfa kenar boşluklarını özelleştirebilir, satır aralığını ve ekranın parlaklığını ayarlayabilir. Ayrıca kullanışlı içindekiler tablosunu, başlıkları ve metin arama seçeneklerini de kullanabilirsiniz.


Layout

iOS ve AndroidInstagram tarafından sunulan Layout, benzersiz, eğlenceli fotoğraf kolajları oluşturmanıza ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Sınırsız yaratıcılık özgürlüğü, bu uygulamadaki filtrelerin ve diğer harika araçların gerçekten sunduğu şeydir. Spontane anlar için Photo Booth seçeneğini kullanabilirsiniz. Bir düzende anında göreceğiniz fotoğrafları çekmek için buna dokunun. Alkış! Telefon Bulucu

AndroidBu uygulama ile akıllı telefonunuzu bulamadığınızda o panik hissini unutacaksınız. Telefonunuzu etkinleştirmek ve kolayca özelleştirilebilen bir ses üretmesini sağlamak için ellerinizi çırpın. Bu arada, uygulama pilinizin uzun süre dayanması için düşük pil gücü tüketir.

Linkedin

iOS , Android ve Windows PhoneBu profesyonel sosyal ağ, sektörünüzdeki en son haberler ve trendlerden haberdar olmanızı sağlar. Aynı zamanda harika bir iş bulmanıza ve yararlı kişilerden oluşan bir ağ oluşturmanıza yardımcı olabilir.

5K Koşusu

iOS ve AndroidBu eğitim uygulaması, koşarak forma girmek isteyen yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Buradaki nihai hedef 5K koşmaktır. Bu uygulama ile, sekiz hafta boyunca haftada üç kez her seferinde 30 dakika egzersiz yapmalısınız. Program, yürüme molaları ile karışık koşmayı, yavaş yavaş yürümekten daha fazla koşuya dönüşmeyi içerir. Yerleşik bir oyuncu ve ilginç bir bonus ve ödül sistemi, eğitim için motivasyonu artırır.

SoundHound

iOS , Android ve Windows PhoneSoundHound, etrafınızda hangi şarkının çalındığını bulmanızı sağlayan bir müzik tanıma uygulamasıdır. Müziği anında tanımlamak ve şarkı sözlerini almak için turuncu düğmeye dokunmanız yeterli. Kafanıza bir melodi taksanız bile, sadece melodiyi mırıldanın veya birkaç şarkı söyleyin, uygulama sizin için şarkıyı tanımlayacaktır.

MyScript Hesaplayıcı

iOS ve AndroidBu hesap makinesi sıradan olmaktan çok uzak. El yazınızı kullanarak matematiksel işlemler gerçekleştirebilir. İhtiyacınız olan tek şey akıllı telefonunuzun ekranına matematiksel ifadeyi yazmaktır ve uygulama işin geri kalanını halleder. MyScript Hesap Makinesi, el yazınızı dijital metne dönüştürür ve sonuçları anında sunar.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör