google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Cyberpunk 2077 Dev, Gecikmeden Sonra Ölüm Tehditlerine Yanıt Veriyor

Oyunun tasarım lideri, hayranlarından "biz insanız" ı hatırlamalarını istiyor, çünkü bir başkası daha fazla gecikme olmadığını öne süren bir tweet'in neden sahtekarlıktan ziyade bir hata olduğunu açıklıyor.
CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için muhtemelen son gecikmenin ne olacağını duyurdu ve sıfırıncı gün yamasına daha fazla zaman ayırmak için sadece 21 gün geri çekti . Anlaşılır bir şekilde bir serseri. Ama bu internet olmak nüfusun bazı şerit gitti yolu ölüm tehditlerine bir son istemeye ekibi isteyen çok uzakta onunla.

RPG tasarım lideri Andrej Zawadzki, Twitter'da hayranların neden öfkeli veya hayal kırıklığına uğrayabileceğini anladığını ancak ölüm tehditleri göndermenin kabul edilemez olduğunu söyledi. "Bizler de sizin gibi insanız" dedi.

Öfkenin büyük bir kısmı, Cyberpunk Twitter hesabı tarafından, gecikme duyurusundan sadece bir gün önce gönderilen ve artık gecikme olmayacağını vaat eden bir tweet'ten kaynaklanıyor gibi görünüyor. Pek çok taraftar, defalarca ertelenen oyun için biraz utanç verici bir talihsizlik olarak adım adım atsa da, diğerleri CDPR'nin hayranlarını kasıtlı olarak yanlış yönlendirdiğini gösterdiğini iddia etti.@CyberpunkGame gecikmesiyle ilgili bir şeyi ele almak istiyorum . Kızgın, hayal kırıklığına uğradığınızı ve bu konudaki fikrinizi dile getirmek istediğinizi anlıyorum. Ancak, geliştiricilere ölüm tehditleri göndermek kesinlikle kabul edilemez ve tamamen yanlıştır. Bizler de sizin gibi insanız. - Andrzej Zawadzki (@ZawAndy) 27 Ekim 2020CDPR'den Fabian Mario Dohla da Zawadzki'nin tweetine yanıt olarak bu konuyu ele aldı. "Tam onay" tweetinin kişisel sorumluluğunu üstlendi, ancak bunun halka açık bir şirket olmasıyla ilgili yasal nedenlerden dolayı, tüm çalışanların gecikme planları hakkında önceden bilgi sahibi olmadığını açıkladı. Bu yüzden, ertesi gün çelişeceğinin farkında olmadan tweet'i gönderdi.


"Uzun lafın kısası: CP Twitter (ve dolayısıyla stüdyomuz - resmi bir kanal olduğu için) bilerek yalan söylemedi" dedi. "Bilmiyordum. Özür dilerim."En son Cyberpunk gecikmesi, 2012'den beri duyurulduğu ve halihazırda birçok gecikmeye maruz kaldığı düşünüldüğünde, biraz toplu bir inilti ile karşılandı . Bu, kodun sertifikasyon için gönderildiği anlamına gelen "altın madalya" olduktan sonra geldi. Ancak CDPR, oyuncular eline geçmeden önce hataları gidermek için hala sıfırıncı bir yama üzerinde çalışıyor ve bu biraz daha zamana ihtiyaç duyan unsur. Yeni çıkış tarihi 10 Aralık.


0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör