google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 
  • Admin

Apex Legends, 4 Kasım'da 7. sezonun başlamasıyla Steam'e geliyor.

Oyuna Steam üzerinden giriş yapmak size üçlü tatlı silah tılsımı kazandıracak.
Electronic Arts'ın Steam'e büyük geçişi, 4 Kasım'da 7. sezonun başlamasıyla gerçekleşecek olan Apex Legends'ın uzun zamandır beklenen lansmanı ile Kasım ayında devam edecek.(Konsol oyuncularla bağlantı biraz alacak olsa sen Menşe ve konsollarda dostlarınızla karıştırmak, böylece Apex Legends Buhar versiyonu crossplay destekleyecek ekstra çaba ) ve daha da önemlisi, bence, ilerleme olacaktır üzerinde taşır , anlam Bir ilerleme adımını kaybetmeden Origin'den Steam'e (ve sizin işiniz buysa tekrar geri dönebilirsiniz) geçiş yapabilirsiniz.


Muhtemelen en az bir kez yapmak isteyeceğiniz bir değişiklik, çünkü 7. sezonda Steam üzerinden giriş yapan herkes ücretsiz Half-Life ve Portal'dan ilham alan silah takılarına sahip olacak. Ve bu tatlı boncukların ateşli bir fırlatmanın ortasında ateş gücünden sarkmasını kim istemez ki, haklıyım?EA, Apex sezon 7 hakkında henüz pek bir şey söylemedi, ancak geçen hafta yayınlanan Şampiyon Sürümü fragmanında yeni bir karakterin gelişini (yazının en üstünde olanı) ve daha yakın zamanda bunun gibi teaser'larla dalga geçti:Gibi sızıntı ve dataminers tarafından yönlendirilen şüphe Biast12 , o Horizon adlı bir doktor olduğunu, ama biz beklemek ve onu gider-nasıl Yeniden doğma nasıl olduğunu bilmek görmek gerekecek fakeouts sonuçta.


Şu anda Apex Legends, Kings Canyon After Dark haritasında Shadow Royale sınırlı süreli modu, ayrıca Cadılar Bayramı temalı kozmetikler, zorluklar ve bağımsız bir ödül pisti içeren Fight or Fright etkinliğinin ortasında. Bununla ilgili tüm detaylar ea.com'da .

0 görüntüleme0 yorum