google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 

9 Şubat HaberleriYeni düzenleme ile bazı sebze ve meyveler artık tüketici tarafından seçilemeyecek ve açık alanlarda satılamayacak.

İstanbul'da etkili olan fırtına nedeniyle birçok noktada ağaç devrilmesi ve çatı uçması olayları yaşandı, araçlar zarar gördü.Polonya'da 18 yıl boyunca suçsuz yere hapis yatan Tomasz Komenda'nın açtığı tazminat davasında mahkeme, devletin Komenda'ya yaklaşık 3 milyon euro tazminat ödemesine karar verdi.


Kadıköy'deki Boğaziçi Üniversitesi eylemlerinde gözaltına alınıp tutuklamaya sevk edilen 33 kişi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


TÜİK'in açıkladığı 2020 nüfus verilerine göre yıllık artış hızı binde 13.9'dan, binde 5.5'e düştü. Nüfus uzmanlarına göre son yıllarda doğum oranlarındaki azalmanın arkasında, gençlerin geleceğe olan güvensizliği yatıyor.


#Bitcoin an itibariyle: 45.000$

Kılıçdaroğlu, İnce'nin istifası hakkında: "Bu, CHP’den ilk istifa değil. Daha önce de parti kuranlar oldu. Bizim gündemimiz vatandaşın sorunları."


Mansur Yavaş, “Ben rozetsiz başkanlık yapacağıma söz verdim; genel siyasete karışmadan aynı yolda yürüyorum yürümeye de devam edeceğim. Tek derdim Ankara’ya eşit bir şekilde hizmet etmektir. Benim görev alanım Ankara ve Ankaralılar. Rozetsiz başkanım sözüne sadığım” dedi.


Hazine ve Maliye Bakanlığı, YouTuber gelirlerinin geriye dönük vergilendirilmesi konusunda özel soruşturma başlattı.


AFAD' ın yaptığı açıklamaya göre; İstanbul'da yaşanılan fırtına sonrası şu ana kadar 18 ilçeden 193 çatı uçması, 19 araç hasarı, bir Halk Ekmek büfesi hasarı bildirildi. 3 kişi yaralandı.0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör