google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 

8 Şubat Haberler

Ankara’da motosikletli polis timlerinin şüphe üzerine durdurduğu otomobilde, ekmek arasına gizlenen 250 gram metamfetamin bulundu.'Boğaziçi dayanışma' gruplarını yönettiği iddia edilen Beyza Buldağ, 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçuyla tutuklandı.

Alaattin Çakıcı'dan Boğaziçi Rektörü Melih Bulu'ya: "İstifa ederseniz bu terörist eylemcilerin önünü açarsınız. Lütfen, istifa etmeyiniz."
Rusya'dan İstanbul'a uçakla gelen bir yolcu pasaport kontrolü öncesi İstanbul Havalimanı'nda doğum yaptı. Hastaneye kaldırılan anne ile bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: "15 Şubat itibariyle yeni bir döneme başlıyoruz. Salgın şartlarına göre en güvenli ve faydalı uygulamayı yürürlüğe koyacağız."

Muharrem İnce: Yüreği yeten milyonlarca insan var, ben de diyorum ki 'Evet Sayın Cumhurbaşkanı, sen de istifa etmelisin'

Muharrem İnce: "Bu iktidardan da bu muhalefetten de ülkeye hayır gelmez. Atatürk'ün emaneti kalmadı, ortada bir tabela var sadece."


Muharrem İnce CHP'den istifa etti.


Milli Eğitim Bakanı Selçuk: “Salgının seyri nedeniyle tüm sınıfların aynı anda tam zamanlı yüz yüze eğitime geçmesi kısa vadede mümkün değil.”1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör