google.com, pub-8610089646042278, DIRECT, f08c47fec0942fa0 UA-174559594-1
 

10 şubat harberleri

Esenyurt'ta bir genç, küfürleştiği çocukluk arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.Yıldız Tilbe: "Pandemi de Demokrasi ve Adalet gibi; adı var kendisini gören yok."ABD senatosu, 44'e karşı 56 oyla eski ABD Başkanı Donald Trump'ın ikinci kez azil girişiminin anayasaya uygun olduğuna karar verdi.


Twitter, ücretli abonelik modeli üzerinde bir çalışma yaptığını açıkladı.


Devlet Bahçeli, uzaya gidecek astronot için Türkçe isim önerisi olarak "Cacabey" önerisinde bulundu.


Fatih Terim, Fenerbahçe derbisinde tribünde bini aşkın kişinin olduğunu ve kendisine, ekibine ve futbolculara küfür edildiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu.


İstanbul'da 'bayan ve aileye uygun' ilanıyla kiracı arayan ev sahibi ve emlakçısına toplam 8 bin lira ceza kesildi. Cezanın nedeninin cinsiyet temelli ayrımcılık olduğu belirtildi.


Yeni anayasa tartışmaları üzerine açıklamalarda bulunan Ayasofya baş imamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın, anayasada laiklik maddesine yer verilmemesi gerektiğini savundu.,Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kıbrıs meselesi artık çözüm odaklı bir anlayışla ele alınmalı. Bundan sonra Kıbrıs'ta konuşulabilecek tek konu iki devletli çözümdür."Erdoğan: "(Yeni anayasa)Tercihimiz, tüm siyasi partilerimizin bu sürecin içinde yer almasıdır. Bunun için sonuna kadar samimi bir gayret göstereceğiz"


Türkiye yeni sondaj gemisi alıyor.


Fatih, Yavuz ve Kanuni'nin ardından dördüncü petrol ve doğalgaz sondaj gemisi için Norveç ile ön anlaşma sağladı.


Adı Bolatte Dolphin olan Güney Kore yapımı gemi nihai anlaşma sağlanırsa ülkemizin 4. sondaj gemisi olacak.Ankara'da dua okuma, muska yazma gibi yöntemleri kullanıp, büyü yaptıklarını iddia ederek dolandırıcılık yapan Suriyeli 'büyücü çetesi' polis operasyonuyla çökertildi. 1 yıl öncesine kadar belediyeden yemek yardımı alırken şimdi lüks yaşam sürdüğü belirlenen 13 kişi, gözaltına alındı.


Bakan Varank: "Cumhurbaşkanımızın gönlünden geçen bir kadın astronotun uzaya gitmesi."


Prof. Dr. Veysel Ulusoy’dan TÜİK’e eleştirdi: Verilerde tutarsızlık var!


Cumhuriyet Gazetesi yazarı Yeditepe Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Veysel Ulusoy, TÜİK’in açıkladığı işsizlik verilerini eleştirdi. Ulusoy, verilerde tutarsızlık olduğunun altını çizdi.Boğaziçi: Evini terk etmesi yasaklanan bir öğrencinin gözünden ‘ev hapsi’


Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Melih Bulu’yu protesto etmek için başlayan eylemlerde Türkiye genelinde şu ana dek 500’ün üzerinde kişi gözaltına alındı, 10 öğrenci tutuklandı. BBC Türkçe, evini terk etmesi ve yurt dışına çıkması yasaklanan İstanbul Üniversitesi öğrencisi Aslı Altınok ile konuştu.1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör